ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS
Estētiski pievilcīgs ķermenis – tā ir veselīga un labi kopta āda.
 ĶERMEŅA   ATTĪRĪŠANAS  PROCEDŪRAS

Muguras ādas tīrīšana


Cena:           30.€        (70.min) 
Lai šovasar droši varētu nēsāt apģērbu, kas atkailina plecus un muguru, parūpējies par šo zonu pievilcību laikus! Procedūra ne tikai uzlabos ādas vizuālo stāvokli, bet arī mazinās iekaisuma procesus, vienlaicīgi barojot un mitrinot ādu, lai tā vienmēr izskatītos tvirta un veselīga.   
 Indikācijas:Kontrindikācijas: 
 

Muguras ādas tīrīšana ar ultraskaņās aparātu 

 
 Cena:           35.€           (60.min)      
Šī ir nesāpīga procedūra, kuras laikā āda tiek attīrīta no netīrumiem, atmirušajām virsējās ādas slāņa ragveida šūnām, ādas taukiem, tauku dziedzeru aizsprostojumiem, kā arī komedoniem (aizsprostotās poras, melnie punktiņi). Pielietojot šo ādas attīrīšanas tehniku tiek attīrīta praktiski katra ādas šūna. Šis ir lielisks ādas attīrīšanas veids, kas nerada ādas apsārtumus un iekaisumus, tā ir absolūti nesāpīga procedūra.  
 Indikācijas:Kontrindikācijas: 
 ĶERMEŅA    SLAIDINOŠĀS    PROCEDŪRA 
  "Cryo therapy" Krioterapija ķermenim
 (Histomer) 
 
 Cena:         25.€          (1.st)  

Procedūra no Histomer lieliski piemērota celulīta ārstēšanai tā pēdējā stadijā.

Procedūras laikā īpašs kriogēls rada aukstuma sajūtu uzklātajās vietās. Gēlam ir drenējoša iedarbība, tas uzlabo asinsriti un veicina taukaudu šķelšanos. 
 
 Indikācijas:Kontrindikācijas: 
 

Procedūra ķermenim "H4 Body"

(Histomer)

 
 Cena:             30. €          (1. st) 
Histomer piedāvā dziļi atjaunojošu procedūru ķermenim, kas uzlādēs un sniegs ādai vēl nebijušu tvirtumu un elastību. Šī procedūra der kā lielisks papildinājums citām Histomer izstrādātajām procedūrām, lai atjaunotu un saglabātu ķermeņa dabisko skaistumu, kā arī to ieteicams veikt 4 reizes pēc kārtas ar 1 nedēļas intervālu starp procedūrām un izmantot H4 sērijas produktus ķermeņa kopšanai mājas apstākļos, lai iegūtu ātru, ievērojamu un ilgnoturīgu ķermeņa aprišu, ādas un pašsajūtas uzlabojumu.    
 Indikacija:Kontrindikācija:
 
 

Procedūra ķermenim "Drain O2"

(Histomer)

 
 Cena:             30. €          (1. st) 
 Procedūra tiek iesākta ar Lipo Osmotic skrubi notievēšanai. Skrubis sastāv no jūras sāls kristālu un marūbijas cilmes šūnu apvienojuma, kas maigi attīra ādu un rada spēcīgu osmotisku efektu. Tālāk tiek lietots Lipo Lytic ķermeņa serums, kas veicina taukaudu sadalīšanos. Tiek uzklāts uz kājām, vēdera, sēžamvietas, gurniem un iemasēts ādā.

Uz kājām, gurniem, sēžamvietas un vēdera tiek uzklāti Lipo Draining bezkrāsainie dubļi, kuru mērķis ir iedarbināt spēcīgu drenāžas efektu un oksidēt taukaudus. Pēc 10 min dubļi tiek noņemti ar mitru lupatiņu vai sūkli.Procedūra tiek noslēgta, uz kājām uzklājot un ādā iemasējot profesionālo Slimming Legs krēmu, kas rada spēcīgu drenāžas un notievēšanas efektu, bet uz gurniem Slimming Hips krēmu, lai iedarbinātu taukaudu revitalizāciju vēdera un gurnu zonā.

 
 Indikācija:Kontrindikācija: 
 

Procedūra ķermenim  "C 30 cellulite" 

(Histomer)

 
 Cena:             25. €          (1. st) 
 Zinātnieku, ārstu un Histomer ekspertu izstrādātā programma ļauj maksimāli īsā laikā tikt vaļā no celulīta un liekajiem taukaudu uzkrājumiem. Preparātu sastāvā ietilpstošās augu cilmes šūnas iekļūst ādas dziļākajos slāņos, padara ādu elastīgu un veido tvirtas ķermeņa aprises.Vislabākajiem rezultātiem apvieno 30 minūšu ilgās C30 procedūras skaistumkopšanas salonā ar C30 krēmu lietošanai mājās 
 Indikācija:Kontrindikācija: 
 

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .