Skropstu laminēšana           
Šeit vari ievadīt paskaidrojošu tekstu.

                                                                                                           Cena:           45.€        (2.st)         


Galvenais, ar ko šī procedūra atšķiras no pārējām, ir tas, ka šīs procedūras laikā nekas netiek pieaudzēts, bet tiek akcentēts tevis pašas skropstu efekts. Pateicoties barojošiem komponentiem, kas ir procedūras laikā izmantoto produktu sastāvā, skropstas tiek piepildītas ar dažāda veida vitamīniem, augu ekstraktiem, kolagenu, hialuronskābe un ...

Šī procedūra būs ideāls risinājums taisno vai gaišo skropstu īpašniecēm. Šajā gadījumā procedūras efekts būs pamanāms visvairāk. Skropstu laminēšana būs piemērota arī tiem, kam nepatīk skropstu pieaudzēšana vai tiem, kuri vienkārši nejūtas ērti ar mākslīgām skropstām.

Procedūra tiek veikta vairākos posmos, pēc kārtas uzklājot dažādus komponentus. 

  1. notīrīt acis ar speciālu putu(Skropstām jābūt tīrām, bez acu ēnām, tušas vai tonālā krēma)
  2.   uz acu plakstiņiem piestiprina speciālās silikona plāksnītes, uz kurām izkārto skropstas, lai veidotu izliekumu. Visu fiksē ar caurspīdīgo līmi uz cukura bāzes. 
  3.  uz skropstām uzklāj pirmo sastāvu( to apsedz ar plēvi, lai radītu pirts efektu) 
  4.   skropstas apstrādā ar speciālu serumu (serums atver matu un palīdz nākamajā posmā piepildīt to struktūru, padarot matiņus biezākus, un kalpo, ka bāze skropstu aizpildīšanai ar pigmentu)
  5. Tad skropstas "aizpilda" ar speciālu pigmentu. Tas ir etaps, kad skropstas iegūst tev vajadzīgo krāsu. Procedūras noslēgumā skropstas "aizpilda" ar keratīnu.

Process ilgst aptuveni 60 minūtēm, kuru laikā klienta uzdevums - gulēt ar aizvērtām acīm. Procedūras ilgums var būt atkarīgs arī no klienta skropstu garuma. Dažreiz atnāk meitenes ar ļoti taisnām skropstām, kas nekādi nelīmējas klāt, tas tāpēc, ka jo stiprāks ir mats, jo grūtāk ar to strādāt. Ļoti īsas skropstas, savukārt ir grūti saķert, bet gadās otrādi - skropstas ir tik garas, ka nepietiek vietas to pielīmēšanai, darba noslēpumus atklāj Elīna.

Kāds gaidāms rezultāts

Pēc procedūras tu iegūsti pagarinātas skropstas bez pieaudzēšanas, uzlocītas un vēlamā tonī nokrāsotas skropstas. Sākumā izskatās, ka skropstas it kā salīp kopā, bet no šī efekta nav jābaidās. Rezultāts būs pamanāms pēc 24 stundām. Acis izskatīsies plaši atvērtas un izteiksmīgas, acs kontūra pasvītrota, bet skropstas - tumšas, kuplas un spīdīgas.

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .