Hromoterapija


Cena:     15.€  (35 min)  -krēmveida maska

              20.€ (35 min) - biocelulozes maska 


Ar gaismas krāsu potenci tiek līdzsvarota disharmonija ādas šūnās, kas rada dažādus ādas defektus.

Hromoterapija (krāsu terapija) labvēlīgi iedarbojas uz ādas vispārējo stāvokli, lieliski attīra, tonizē un stimulē imūnsistēmu, kā arī lieliski līdzsvaro cilvēka vispārējo emocionālo stāvokli.
Kosmetoloģijā krāsas izmanto šādiem nolūkiem:
Sarkana- Lieliskais enerģētiskais lādiņš. Palīdz atjaunot ādas ārējo izskatu, kad sācies ādas novecošanās process. Mazina pietūkumu, kā arī ūdens un limfas stagnāciju. Estētiskajā nozarē to galvenokārt pielieto raupjas, pietūkušas, iekaisušai ādai, kā arī mezglainā celulīta gadījumā (ja ir traucēta asinsrites līdzsvara).
Dzeltena - RacionālaZaļa krāsa. To galvenokārt ieteicams lietot taukainai, pūtīšu ādai un limfātiskas stagnācijas gadījumā. Tas ir aktīvs, bieži kombinēts ar citām krāsām, netīras ādas gadījumā ar noslieci uz pūtītēm, stresu un bez tonusa.
Zaļa    - Miera un rāmuma krāsa. Estētiskajā kosmetoloģija to galvenokārt ieteicams pielietot sauso, nogurušo un dehidrēto ādu gadījumā. Aktīvi iedarbojas pret priekšlaicīgo ādas novecošanu, grumbam, ādas nokarājumiem, dehidratāciju, un ādas dishromiju. Tas mazina saistaudu vājumu. 
Violeta- Meditācijas krāsa. Pielieto klientiem ar vasaras raibumiem vai ar ādas pigmentācijas traucējumiem.
Roza- Sievišķīga skaistuma krāsa.  Tā lieliski uzlabo ādas izskatu, tāpēc ir visbiežāk pielietotā krāsa hroma terapijā. Tā uzlabo ādas tonusu, atdzīvina un atjauno ādu, smalki un pazitīvi ietekmē gan ķermeni, gan prātu.  To bieži pielieto ādas nepilnvērtību novēŗšanai ( grumbas, priekšlaicīga novecošanās).  Atjauno ādas krāsu, mazina grumbas, piešķirot ādai svaigu un spilgtu izskatu. 
Zila-Relaksācijas krāsa. Galvenokārt pielieto kuperozes, plānas ādas gadījumā. To var izmantot ādai ar paplašinātām un aizprostotam porām. Tai piemīt antiseptiskas un baktericīdas īpašības. Turklāt tas mazina apsārtumu un grumbiņas, ko izraisa stress un muskuļu sasprindzinājums. 
Lai pastiprinātu krāsu efektu hromoterapijas procedūra tiek apvienota ar Biocelulozes masku sejas ādas atjaunošanai un liftingam vai kremveidā masku.

Indikācijas:       

  •  Nogurusi un blāva āda
  •  Apsārtums un kairinājums uz ādas
  •  Palielinātas poras
  • Iekaisuma elementi
  •  Paaugstināta jutība ādai
  • Sausa āda                                                                      
Kontrindikācijas: