Ārstnieciskā masāža

Muguras masāža

Cena: 30€ (30-40 min)

Muguras masāža kalpo kā līdzeklis mugurkaula veselības uzturēšanai. Muguras masāžas laikā vislabāk ir atpūsties un atbrīvot prātu. Muguras masāža tiek veikta visā muguras zonā, ieskaitot apkakles zonas un sēžamvietas muskuļus.

Indikācija un kontrindikācija

Apkakles zonas masāža

Cena: 20€ (20-30 min)

Apkakles zonas masāža ietver: pakauša daļu, kakla sānu un aizmuguri, muguru līdz 12. ribai. Priekšpusē no krūškurvja augšdaļas līdz atslēgas kaulam (neskarot piena dziedzeri). Ieteicams cilvēkiem, kuri ilgstoši atrodas piespiedu stāvoklī.
Indikācija un kontrindikācija

Krustu zonas masāža

Cena: 20€ (15-20 min)

Masāža paredzēta muguras sāpju un muskuļu sasprindzinājuma mazināšanai, sēžas nerva saspiešanai, asinsrites uzlabošanai.


Indikācija un kontrindikācija

Krūšu kurvja zonas masāža

Cena: 25€ (15-20 min)

Masāža ieteicama pie visām plaušu slimībām. Gadījumos, kad cilvēks ilgstoši klepo (nav alerģisks), bronhos veidojas krēpu korķis, ko ļoti efektīvi var izvilkt ar speciālu masāžu un krūškurvja drenāžu.

Indikācija un kontrindikācija

Kāju masāža

Cena: 35€ (40 min)

Kāju masāža uzlabo asinsriti un tai piemīt limfodrenāžas īpašības. Procedūra īpaši ieteicama cilvēkiem, kuri cieš no pietūkuma un sāpēm.Indikācija un kontrindikācija

Roku masāža

Cena: 20€ (30 min)

Roku masāža ieteicama cilvēkiem, kuri ilgstoši strādā piespiedu pozā (dators, konveijers u.c.). Masāža ietver lāpstiņu, plecu, apakšdelmu, roku un pirkstu zonu, izmantojot klasiskās masāžas tehnikas. Šī masāža ir viena no efektīvākajām metodēm roku muskuļu un locītavu funkciju atjaunošanai pēc traumām un slimībām.

Indikācija un kontrindikācija

Vēdera masāža

Cena:  20€ (20 min)

Vēdera masāža var atrisināt vairākas problēmas. Kā, piemēram, noņemt lieko svaru un "izspiedušos" vēderu. Tas ir saistīts ar pareizas asinsrites stimulēšanu un muskuļu stimulāciju.
Vēdera masāžu ieteicams veikt 2 reizes nedēļā.
Indikācija un kontrindikācija

Teipošana

Cena: 5€ (+ materiāls)

Kinezioloģiskā teipošana ir atveseļošanās metode fizioterapijā. Teipošana palīdz ārstēt sāpes, uzlabo muskuļu un asinsriti. Pateicoties tam, atveseļošanās traumas gadījumā ir daudz ātrāka. Turklāt teipošana ir efektīva svara zaudēšanā.
Indikācija un kontrindikācija

Pierakstīties

Pierakstīties var zvanot vai rakstot ziņu uz numuru +37126783475

Pierakstīties