AHA pīlings(MCCM) 
 Cena:               40.€        (60min)  
 
Pienskābes pīlings -30%, 40% vai 50%
Stimulē jaunu kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, ideāli piemērots nelielu grumbu un ādas fotonovecošanās pazīmju  kosmētiskai ārstēšanai.  Veicina kolagēna un glikozamīnglikānu veidošanos, kas ir dermas pamatā. Pienskābei piemīt mitrinošs efekts – tā piesaista ūdens molekulas, stimulē keramīdu sintēzi, kā arī uzlabo ādas aizsargfunkcijas. Ieteicama jutīgām ķermeņa zonām.

Mesopeel melanostop pīlings

AZELAĪNSKĀBE 20% + REZORCINOLS 10% + FITOSKĀBE 

Azelaīnskābei piemīt antibakteriālas īpašības un tā normalizē folikulu keratinazācijas procesu. Rezultātā tiek novērstas hiperpigmentācijas sekas – mazināti pigmentācijas plankumi.

Rezorcinols  tas darbojas pret hiperpigmentāciju un tam ir balinošs efekts.

Fitoskābe veicina enzīma tirozināzes veidošanos un tai piemīt depigmentācijas efekts. Spēcīgs antioksidants ar ādas depigmentēšanas īpašībām.

 Glikolskābes pīlings - 20%, 35%, 50% vai 70%
 Šī skābe ir saudzīga pret ādu un tās molekulas ir ļoti mazas. Tiek panākta šūnu atjaunošanās, kā arī veicināta glikozamīnglikānu sintēze, kā rezultātā āda tiek mitrināta un atjaunojas ādas dabiskais aizsargslānis. Tam piemīt eksfoliējoša iedarbība, pateicoties kam, samazinās ādas raga slāņa biezums; palielina stratum granulosum slāņa biezumu; mitrina ādu; stimulē fibroblastu proliferāciju un aktivē I tipa kolagēna sintēzi, kas ietilpst dermas starpšūnu vielas sastāvā; stimulē glikozaminoglikānu biosintēzi; kavē dabīgā melanīna sintēzi; piemīt pretiekaisuma un fotoaizsardzības īpašības.
 
 
Mandeļskābes pīlings - 30%, 40% vai 50% 

Tas veicina kolagēna un proteoglikāna sintēzi, kā rezultātā paātrinās ādas atjaunošanās process. Tā kā šai skābei ir salīdzinoši lielākas molekulas, tā iedarbojas zemākā līmenī nekā glikolskābe, sniedzot maigāku un progresīvāku ķīmisko ādas pīlingu. 

Eksfoliējošs pīlings taukainai, uz akne tendētai ādai ar antiseborejiskām īpašībām tauku sekrēcijas mazināšanai ādas tauku dziedzeros.

Mesopeel azelan pīlings | Azelaīnskābe 20% + Salicilskābe 20% 

 Galvenie pīlinga efekti- ādas eksfoliācija, antiseborejiska un komedolītiska darbība, regulē ādas pigmentāciju, pretsēnīšu iedarbība.

Azelaīnskābe -ir antibakteriāls, antiproliferējošs līdzeklis ar pretiekaisuma īpašībām, kas turklāt regulē tauku dziedzeru darbību. Skābe normalizē šūnu keratinizācijas procesu.

Salicilskābe- ir betahidroksīdskābe (BHA) ar izteiktām keratolītiskām un komedolītiskām īpašībām. Tā veicina pretiekaisuma, pretmikrobu iedarbību, tai piemīt audus savelkošs un ādas pretnovecošanas efekts.

Mesopeel modified jessner pīlings

salicilskābes (14%), pienskābes(14%)  un citronskābes(8%)

 Darbojas pret tumšajiem ādas  plankumiem, nevienlīdzīgu ādas toni, ādas fotonovecošanos.  Samazina ādas virspusējas rētas, izlīdzina ādu, samazina grumbas, attīra poras, samazina aknes veidošanās iespējamību, padara biezāku ādas epidermas slāni, stimulē dermā kolagēna sintēzi, stimulē glikozaminoglikānu sintēzi, uzlabo ādas tekstūru, piešķir tai mirdzumu.

Salicilskābe ir betahidroksīdskābe (BHA) ar izteiktām keratolītiskām un komedolītiskām īpašībām. Tai piemīt pretiekaisuma, premikrobu, audus savelkošas īpašības un ādas pretnovecošanās efekts. 

Pienskābe ir alfahidroksīdskābe (AHA), kas palielina epidermas un dermas slāņu biezumu. Tā veicina hialuronskābes koncentrācijas pieaugumu ārpusšūnu matriksā, tādejādi mitrinot ādu un nodrošinot elastību.

Citronskābe  ir alfahidroksīdskābe (AHA), kas veicina ādas ķīmisku eksfoliāciju, panāk antioksidatīvu un ādas pretnovecošanās efektu. 

Mesopeel melanoplus pīlings

Preparāts izmantojams ķīmiskajam pīlingam, darbojas kā antioksidants un ādas tauku aizsargslāņa regulators. Efektīvā pīlinga formula, kurai ir kombinēta 3 galveno eksfoliējošo elementu iedarbība melanīna pigmentācijas patoloģiju un hiperpigmentācijas seku novēršanai, uzlabo epidermas atjaunošanos, palielina tās biezumu, āda kļūst ievērojami gaišāka.

Mesopeel melanostop preparāta pH ir 0.9. Pīlinga viena slāņa ekspozīcijas laiks ir 5 minūtes, ja nepieciešams, var tikt klāts nākamais slānis. Pīlings nav jānomazgā nost un jāneitralizē.

Tiek rekomendēts 6 aplikāciju cikls ar vismaz 2 nedēļu atpūtas periodu starp procedūrām. Uzturošā terapija- 1 aplikācija ik pēc 6 mēnešiem.

Trihloracetāts (TCA) 20% + kojic skābe 4% + ferulskābe 1% + beksaretinila komplekss

Trihloracetāts iedarbojas uz ādas proteīniem un veicina kerato – koagulāciju. Tas uzlabo ādas fizioloģiskās un mehāniskās īpašības, kā arī stimulē fibroblastu darbību. 

Kojic skābe veicina enzīma tirozināzes veidošanos un tai piemīt depigmentācijas efekts. Tā mīkstina ādu un neizraisa kairinājumu.

Ferulskābe ir spēcīgs augu izcelsmes antioksidants. Nodrošina visas dermālās struktūras efektīvu aizsardzību, neitralizē brīvos radikāļus un, kontrolējot citoprotektorus, veicina šūnu reakciju pret oksidatīvo stresu. Tas mazina negatīvo UV staru radītās sekas, tādejādi tiek apkarota arī ādas fotonovecošanās. Veicina enzīma tirozināzes veidošanos, novēršot hiperpigmentāciju. 

Beksaretinila komplekss ir ķimiskās eksfoliācijas retionīds, kas palielina šūnu un šūnstarpasvielu proliferāciju. Tiek veicināta melanīna dispersija, panākot balinošu efektu. Šis komplekss kompensē kolagēna trūkumu, kā rezultātā tiek palielināta dermas un epidermas slāņa biezums. 

 
 Indikācijas:
  • Pigmentācijas bojājumi – brūnie jeb saules plankumi (solar lentigos), pēc iekaisuma hiperpigmentācija, efelīdi (vasaras raibumi), melazma


Kontrindikācijas: