Skropstu pieaudzēšana

 Klasiskā skropstu pieaudzēšana:    Cena:25.€ (1.5-2.st) 
2D  skropstu pieaudzēšana:              Cena: 30.€ (3.st)
3D skropstu pieaudzēšana:               Cena: 35.€ (3.st)
skropstu noņemšana:                        Cena: 5.€ (30.min)
skropstu dekorēšana :                       Cena:  4.€ (30.min)
 Skropstas ir izgatavotas no sintētiska materiāla, forma ir identiska dabīgajām skropstām - pamatne ir biezāka un plāna galos. Lai sasniegtu dabisku rezultātu, mākslīgās skropstas tiek pielīmētas pie dabīgajām skropstām "skropstas pie skropstām"Kā notiek skropstu pieaudzēšana procedūra?
Skropstu pieaudzēšanas procedūra tiek veikta guļus stāvoklī ar aizvērtām acīm. Procedūras ilgums ir 1,5-3 stundas (atkarībā no pieaudzēšanas veida). Procedūras laikā jūs nejutīsit nepatīkamas sajūtas. Skropstu pieaudzēšana notiek relaksējošā atmosfērā, un daudzi klienti pat aizmieg.Ko darīt, ja jūsu skropstas ir gaišas krāsas?
Ja dabīgas skropstas ir gaišas, ieteicams 2-3 dienas pirms procedūras nokrāsot tos  ar ķīmisko krāsu.Vai skropstu pieaudzēšana ir kaitīga?
Veselām acīm ar normālu ādas tipu plakstiņām mākslīgās skropstas nevar kaitēt.Mūsdienu skropstu pieaudzēšanas metodes ir pilnīgi nekaitīgas. Atteikuma iemesls no pieaudzēšanas, var būt tikai individuālie nepanesamības faktori vai ādas īpatnības.
  Kontrindikācijas:
  • Jebkuras alerģiskas reakcijas ar paaugstinātu jutīgumu ap acu zonu skropstu pieaudzēšanas laikā (piemēram, sezonālas alerģijas, acu izsitumi, tendence uz iekaisumu un pietūkumu)
  • Saaukstēšanās, gripa, acu slimības (labāk gaidīt atveseļošanos, jo imūnsistēma slimības laikā ir vāja un var parādīties infekcija, un procedūra būs diezgan sarežģīta).
  • Hormonālie traucējumi (skropstu pieaudzēšanu ieteicams veikt dažas dienas pēc menstruācijas vai vismaz nedēļu pirms tam), citas hormonālas problēmas, kā arī grūtniecība un zīdīšanas periods. Skropstas vienkārši nevar labi turēties (individuāli, dažreiz otrādi).
  • Ja jūs šobrīd lietojat antibiotikas vai citas zāles, jūsu skropstas pasliktināsies.
  • Ja jūs veicāt permanentu, tad jums jāgaida 4 nedēļas, lai pēc skropstu pieaudzēšanas nebūtu infekcijas
 Skropstu noņemšana
Ja jūs veicat skropstu pieaudzēšanu vienam gadījumam, tad tie ir jānoņem no speciālista, kad vēlaties.Ja jūs vairs nevēlaties nēsāt pieaudzētās skropstiņas, ir svarīgi atcerēties, ka nekādā gadījumā nedrīkst izraut viņu vai mēģināt viņas noņemt pašai. Izraujot mākslīgos skropstas, jūs arī noplēšat savus , un tie ne vienmēr var izaugt no jauna.Pieaudzētas skropstas tiek noņemtas ar īpašu lidzekli, kas ir katram pieaudzēšanas meistaram.Ja jūs nevēlaties doties pie meistara, tad varat gaidīt, līdz skropstas paši nokrīt.Lai atvieglotu pieaudzētu skropstu izkrīšanu, jūs tos katru dienu varat smērēt ar rīcineļļu vai jebkuru taukainu krēmu. Eļļa un krēmi nav noņemšanas līdzeklis, tie tikai palīdz nedaudz ātrāk nokrist.
 Dekorēšana
Dizaina skropstas ar Swarovsky kristāliem un mirdzošām skropstām.