Problemātiskā āda

Problemātiskajai ādai raksturīga tekstūra, pēcakne (rētas pēc pinnēm), aktīvi izsitumi (acne). Procedūras problemātiskai ādai ir vērstas uz poru sašaurināšanos, ādas pH atjaunošanu un cīņu pret baktērijām. Turklāt problemātiska āda ietver: kuperozi, rosaceju un vecuma plankumus.
Jūsu ādas tipam ir ieteicamas arī aparātprocedūras.

Aparātprocedūras

Sejas pīlingi

Piedāvāju vairāku veidu ķīmiskos pīlingus. Pīlings ar skābēm ir ļoti iedarbīgs un tajā pašā laikā vissaudzīgākais, tieši tāpēc to var veikt jebkurā gadalaikā. Procedūra palīdz cīņā pret pinnēm, savelk poras un uzsāk dabisko ādas atjaunošanās procesu.

Mandeļu pīlings  (Histomer)
90 min
50€
Procedūra ar skābēm(Simildiet)
60 min
45€

CO2 Karboksiterapija

Piedāvāju  neinvazīvu CO2 karboksiterapija procedūru.  RIBESKIN PRO CO2 CARBOXY COMBO ir pareiza izvēle, lai maksimāli palielinātu dermatoloģisko un plastiskās ķirurģijas procedūru efektu. Pāatrinot ādas vielmaiņu ar Bora efektu palīdzību, tiek uzlabota ne tikai ādas elastība, tonuss un poru kontrole, bet samazina arī zilumus un pietūkumu, vienlaikus kontrolējot tauku un mitruma līdzsvaru.

Kas ir bora effekts?

  1. Hemoglobīns absorbē CO2, ko izraisa nātrija karbonāta kombinācija no CO2 gēla un citronskābes pulvera, vienlaikus izdalot skābekli.
  2. Āda tiek apgādāta ar lielu daudzumu skābekļa, vienlaikus, uzlabojot asinsriti, tiek izgaismota un uzlabota blāvas ādas elastība.
 Neinvazīvā CO2 karboksiterapija 90
min

50€
 
Sistēma pHformula

Sistēma pHformula darbojas nedaudz savādāk nekā klasiskie pīlingi: tā paātrina šūnu atjaunošanos dažādos ādas slāņos. M.E.L.A. procedūra kura mērķis ir cīnīties pret vecuma plankumiem, "A.C.N.E." lai cīnītos ar pūtītēm un pēcaknes (aknes rētas).

M.E.L.A. procedūra pret ādas pigmentācijas plankumiem
60 min
50€
A.C.N.E. procedūra taukainai ādai
60 min
45€
  C.R. Complex

procedūra apsārtušai ādai  (kuperoze, rozācija)

  60 min   45€
Sistēma Vagheggi

Vagheggi izceļas ar to dabīgo sastāvu un vienlaikus ļoti efektīvu ārstēšanu. 

Procedūra "Primissima " ir paredzēta cilvēkiem ar hiperpigmentāciju, grumbām, fotonovecošanos, postakne, nelīdzenumiem, paplašinātām porām.

"Emozzioni" ārstēšana ādai ar kuperozi vai rosaceju60 min
45€
"Primissima" procedūra ar skābēm un retinolu80 min
45€

Vairāk procedūru problemātiskajai ādai

Problemātiskai ādai īpaši efektīvas ir aparatūras procedūras, kuras var atrast, vienkārši nospiežot pogu. Attīrīšana ir arī ieteicama problemātiskajai ādai.

Aparātprocedūras   Ādas tīrīšana