Problemātiskā āda

Problemātiskajai ādai raksturīga tekstūra, pēcakne (rētas pēc pinnēm), aktīvi izsitumi (acne). Procedūras problemātiskai ādai ir vērstas uz poru sašaurināšanos, ādas pH atjaunošanu un cīņu pret baktērijām. Turklāt problemātiska āda ietver: kuperozi, rosaceju un vecuma plankumus.
Jūsu ādas tipam ir ieteicamas arī aparātprocedūras.

Aparātprocedūras

Sejas pīlingi

Piedāvāju vairāku veidu ķīmiskos pīlingus. Pīlings ar skābēm ir ļoti iedarbīgs un tajā pašā laikā vissaudzīgākais, tieši tāpēc to var veikt jebkurā gadalaikā. Procedūra palīdz cīņā pret pinnēm, savelk poras un uzsāk dabisko ādas atjaunošanās procesu.

Mandeļu pīlings  (Histomer)
90 min
45€
Procedūra ar skābēm(Simildiet)
60 min
40€

Sistēma pHformula

Sistēma pHformula darbojas nedaudz savādāk nekā klasiskie pīlingi: tā paātrina šūnu atjaunošanos dažādos ādas slāņos. M.E.L.A. procedūra kura mērķis ir cīnīties pret vecuma plankumiem, "A.C.N.E." lai cīnītos ar pūtītēm un pēcaknes (aknes rētas).

M.E.L.A. procedūra pret ādas pigmentācijas plankumiem
60 min
45€
A.C.N.E. procedūra taukainai ādai
60 min
40€

Sistēma Vagheggi

Vagheggi izceļas ar to dabīgo sastāvu un vienlaikus ļoti efektīvu ārstēšanu. Procedūra "Balance" ir paredzēta cilvēkiem ar taukainu T zonu un ilgstoši pagarina ādas matēto izskatu.

"Emozzioni" ārstēšana ādai ar kuperozi vai rosaceju60 min
40€
"Balance" procedūra taukainai ādai80 min
40€

Vairāk procedūru problemātiskajai ādai

Problemātiskai ādai īpaši efektīvas ir aparatūras procedūras, kuras var atrast, vienkārši nospiežot pogu. Attīrīšana ir arī ieteicama problemātiskajai ādai.

Aparātprocedūras   Ādas tīrīšana